[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu

Chytré bydlení na veletrhu

8.3.2016 15:24:27

Nejnovější nabídka bydlení a trendů, které jsou s ním spojeny, je tématem připravovaného souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Jedním z těch, kdo se na akci představí, bude rovněž společnost Trigema se svými projekty Chytrého bydlení.

Trigema je developerskou společností, která má na svém kontě už více než 1 300 prodaných bytů. Projekty společnosti vycházejí z konceptu Chytrého bydlení, který klade důraz na bezpečí a zdraví, moderní technologie a ekologické a úsporné bydlení v dosahu služeb a další vybavenosti. Aktuálně k nim patří také bytové domy BLV@Horní Měcholupy, SMART byty Nové Butovice či další připravované projekty v Praze a vybraných regionech.

Uvedený koncept se nabízí hned ve třech základních úrovních. Kromě té základní je to Chytré bydlení Plus a Chytré bydlení Premium. Plus má například inteligentní ovládání bytu a ne pouze přípravu. Samozřejmostí jsou rovněž třeba zděné bytové příčky. Chytré bydlení Premium pak bude v těch nejzajímavějších lokalitách s využitím nejkvalitnějších pracovních postupů a materiálů. Bude mít například individuální klimatizaci či kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích.

Více se o novém bydlení Trigemy dozvíte na našem stánku, který na veletrhu najdete v hale 3, sektoru C. Akce se koná na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanench od 17. do 20. března. Těšíme se na návštěvu!

Více o veletrhu

Zpět

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí