[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

5 hlavních výhod

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Leňany. Je si z čeho vybírat!

Rekuperace - nucené větrání

Víte, jak nucené větrání funguje a v čem je pro vaše spokojené bydlení důležité? Venkovní čerstvý vzduch, který je do každého z bytů domu CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany díky rekuperaci přiváděn, prochází přes rekuperační výměník. Z druhé strany naopak vstupuje teplý odpadní vzduch z objektu.

Více
Trigema CLB - nucené větrání

Lokalita s dobrou dostupností

Letňany už dávno nejsou okrajem Prahy. Jedná se o ucelenou součást hlavního města, kde je různorodá zástavba – vily, bytové i panelové domy. Celá oblast má přímé napojení na Městský okruh. Severně odtud je navíc dálnice D8, která vede směrem na Teplice a Ústí nad Labem. Díky autobusům městské hromadné dopravy a příměstské Pražské integrované dopravy je odsud dobré napojení jak do centra, tak i ven z města. Zhruba jeden kilometr jižně odsud je stanice metra trasy C Letňany. Metro se nachází v blízkosti výstaviště PVA a letiště Letňany.

Více
Trigema CLB - inteligentní ovládání bytu

Expandující místo

V současnosti je v Letňanech a blízkém okolí hned několik obchodních center, celá řada sportovišť a další možnosti vyžití. Nachází se zde například hypermarket s multikinem, restaurace či sportovní areál s bazénem, hokejovou a tenisovou halou. Nechybí samozřejmě ani třeba pošta či bankomaty. V blízkosti jsou navíc další obchodní zóny a kancelářská centra, kde sídlí celá řada prestižních firem.

Více
Trigema CLB - prijemne misto

Ekologicky šetrná budova

CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany má průkaz energetické náročnosti budovy třídy B. Díky využití kvalitních materiálů a pracovních postupů zde bude zajištěna ekologická šetrnost i dlouhodobá životnost vašeho nového bydlení. Na projektu se snažíme dosáhnout ještě lepšího stupně zateplení a energetické náročnosti budovy, než bývá jinak obvyklé, díky čemuž dochází k několikanásobnému snížení nákladů za spotřebu energií i množství škodlivých emisí CO2.

Více
Trigema CLB - ekologicky setrna budova

Prostor pro rodinné bydlení

Návrh projektu bude vyhovovat rodinným potřebám bydlení v lokalitě. Veškeré benefity bytů nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Ke každému novému zájemci o nemovitost se proto také přistupuje individuálně. Podrobně se s ním řeší nejen klientské změny, ale i systém odstraňování případných závad.

Více
Trigema CLB - prostor pro rodinné bydlení
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí