[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

FAQ - Často kladené otázky

Proč se projekt nazývá CLB@Letňany?

Název CLB@Letňany vychází z umístění projektu v blízkosti ulice Chlebovická. Jedná se o klidnou, obslužnou ulici navazující na hlavní tepnu Letňan, ulici Tupolevovu.

Kde se projekt CLB@Letňany nachází?

Viz výše: ulice Chlebovická, Letňany. Jedná se o klidnou, obslužnou ulici navazující na hlavní tepnu Letňan, ulici Tupolevovu.

Kolik bytů je součástí projektu?

Součástí 14patrového domu s krásným výhledem přes okolní zástavbu je 75 bytových jednotek.

Jaká je cena bytových jednotek?

Průměrná cena je 54 000 Kč s DPH/m2. Ke každému bytu je však v rámci cenové tvorby přistupováno individuálně a odráží tak své přednosti. Kompletní ceník naleznete zde.

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkaz naleznete zde

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Dle harmonogramu je dokončení projektu naplánováno na léto 2017, následně budou byty nachystány k předání novým vlastníkům. Postup stavby můžete sledovat v galerii.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

V domě jsou naplánovány 2 komerční prostory, které mají za úkol zvýšit úroveň občanské vybavenosti v blízkém okolí.

Jaké jsou možnosti financování koupě bytu v projektu CLB@Letňany?

Koupi bytu v projektu CLB@Letňany je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS a KB. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající kupované nemovitosti dodá bance Trigema. Uhradíme také odhad ceny nemovitosti. Podmínkou je sjednání hypotéky v konkrétní pobočce banky.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem Trigema Chytré bydlení, který naleznete zde.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Celkem 50 parkovacích míst je umístěno ve dvou podzemních podlažích bytového domu. Lze tedy s nadsázkou říci, že se vlastník garážového místa dostane suchou nohou až k bytu.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt je umístěn v klidné části Letňan, jen minimálně ovlivněn okolní dopravou. Není tudíž potřeba obávat se hluku z blízkého okolí. Umístění projektu naleznete zde.

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Nejbližší zastávka MHD je Dobratická, odkud jedou autobusy jak na metro C Letňany, tak na metro B Palmovka. V opačném směru se pak dostanete do Letňan a Čakovic. Školek a základních škol je v blízkosti projektu několik, např. MŠ a ZŠ Tupolevova nebo MŠ Příborská. Více v sekci lokalita.

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Má stavba veškerá povolení?

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany má veškerá povolení umožňující výstavbu bytového domu. Termín dokončení je dle harmonogramu naplánován na jaro 2017, kdy začneme bytové jednotky předávat novým vlastníkům.

Jak je možné rezervovat byt v projektu CLB@Letňany?

Na Vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. 800 340 350

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je společnost Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu Vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru společnosti Trigema na adrese Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 – přízemí budovy Explora Jupiter u stanice metra Nové Butovice, případně telefonicky na čísle 800 340 350.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí