[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

O projektu

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany má 14 nadzemních a 2 podzemní podlaží. Strany domu jsou orientovány téměř identicky podle jednotlivých světových stran. Součástí bydlení, které celkově nabízí 75 bytů, jsou balkóny, lodžie nebo terasy.

V přízemí se navíc také počítá se dvěma komerčními prostory, které mohou do budoucnosti sloužit jako místa nabízející různé druhy služeb jak pro obyvatele domu, tak i případně další, kteří v Letňanech žijí.

Projekt volně navazuje na pokračování prodejně úspěšného projektu Barevné Letňany, jehož III. etapa - Modrý dům získala ocenění v prestižní realitní soutěži Best of Realty. Odůvodnění znělo: Rezidenční projekt Barevné Letňany je zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.

Více
[CLB_O_projektu-min.jpg]

Harmonogram projektu

 • Zahájení prodeje: prosinec 2015
 • Zahájení výstavby: podzim 2015
 • Dokončení hrubé stavby: podzim 2016
 • Dokončení: léto 2017
výstavba of CLB@Letnany

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud Vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete pod tlačítkem menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu CLB@Letňany dostáváme.

Přejít na FAQ

CHYTRE BYDLENI BLV@Horní Měcholupy

Developer

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem holding Trigema a.s., který na trhu působí již 22 let od roku 1994.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, v Jinonicích, ve Stodůlkách, v Hostivaři, v Modřanech, v Roztokách u Prahy a v Letňanech. V rámci těchto projektů vzniklo na dvacet bytových domů, v nichž je více než 1 300 nových bytů.

Kromě bytové výstavby má Trigema za sebou i další developerské počiny. V roce 2006 otevřela hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách u Prahy. Rovněž realizovala projekt moderního rekreačního areálu Monínec.

V létě 2011 dokončila výstavbu projektu VTP Roztoky. (Vědeckotechnický park s podnikatelským inkubátorem a centrem pro transfer technologií – nové středisko výzkumu a vývoje pro začínající i již zavedené firmy především z oblasti automobilového průmyslu, ale také pro výzkumníky a vývojáře ze strojní fakulty ČVUT), aby v roce 2014 dokončila výstavbu dalšího podobného projektu PV Roztoky.

Zatím posledním dokončeným rezidenčním projektem Trigemy jsou 2Barevné Letňany a SMART byty Nové Butovice. Na projektu 2BL byl poprvé úspěšně představen koncept modulového bydlení, který Trigema dále rozvinul projektem SMART. Projekt 2Barevné Letňany byl mimo jiné oceněn v soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit, nebo Realitní projekt roku.

Společnost dále získala ocenění v soutěžích Průmyslová nemovitost roku, Stavba roku, ale třeba i Tour region film za reklamní spot pro výše zmíněný areál Monínec.

Výhradním prodejcem projektu CLB je Trigema Development s.r.o. Stavbu dodavatelsky zajišťuje Trigema Building a.s. Architektura pochází z ateliéru ing. arch. Daniela Smitky (Ateliér Daniel Smitka).

Více
Trigema

Na čem (nám) záleží

Je přirozenou snahou každého výrobce, i obchodníka nabídnout vždy to nejlepší ve všech ohledech a k tomu za nejlepší cenu. Každá taková snaha má samozřejmě svoje limity, proto vám zde přinášíme zásady, kterými se u každého projektu řídíme a z nichž nebudeme slevovat.

Trvalá udržitelnost

Při plánování každého projektu se snažíme myslet na budoucnost a navrhovat naše stavby tak, aby dlouhodobě sloužily svému účelu a zbytečně nezatěžovaly své okolí ani životní prostředí. Při výběru lokality a plánování projektu se tak díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby je naše projekty dále rozvíjely koncepci území.

Nárokům na udržitelnost samozřejmě podléhají i materiály a kvalitní zpracování. U všech našich projektů se snažíme dosáhnout maximální energetické úspornosti zvláště volbou vhodných materiálů a důkladného řemeslného zpracování. Díky tomu šetříme peníze našich obyvatel za energie a snižujeme zatížení životního prostředí. Zateplujeme s rozvahou tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků bez nadměrného zvýšení rozpočtu na stavbu – neklademe si žádné cíle, kterých bychom chtěli dosahovat za každou cenu, pouze chceme šetřit Vaše peníze a přírodu tam, kde je to možné.

Kvalita

Při stavbě klademe vysoké nároky na použité materiály i důsledně provedené stavební práce. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Stejně nekompromisně přistupujeme nejen ke svým vlastním pracovníkům, ale i k ostatním dodavatelům, tak abychom vám mohli nabídnout produkty a služby nejvyšší kvality.

Správná cena

Naším cílem je, nabídnout vám kvalitní a chytré bydlení, či další služby za rozumnou a hlavně správnou cenu. Do koncové ceny tak nezapočítáváme žádné slevy ani jiná zvýhodnění pro vybrané klienty. Ceny uvedené na našich stránkách jsou koncové a na rozdíl od některých našich konkurentů je nenadsazujeme, abychom z nich následně mohli velkoryse slevovat.

Podobný přístup uplatňujeme i vůči našim dodavatelům. Nevyhledáváme nejnižší nabídky, ale rozumný poměr ceny a kvality, ani se nesnažíme vykořisťovat řemeslníky na našich stavbách a obírat je o poctivě vydělané peníze. Stejně tak u nás nemají místo zvýhodňování, protekce a úplatky a s každým dodavatelem, který by doufal, že si od nás zakázku koupí, se rozloučíme nadobro.

Nevedeme závody ke dnu a cenové války, nesnažíme se likvidovat konkurenci – nabízíme rozumnou cenu za služby a produkty, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě.

Chcete se dozvědět víc o tom, na čem si zakládáme a co je naopak podle nás špatně? Naše názory na bydlení a pražský realitní trh, stejně jako pravidelné analýzy rezidenčního trhu najdete také na našem blogu.

Více
 • Best of Realty 3.misto - 2Barevné Letňany
 • Best of Realty 3.misto - Barevné Letňany Modrý dům

Další projekty

V roce 2015 se působnost projektů konceptu Trigema Chytré bydlení postupně rozprostírá po celé Praze. V Nových Butovicích byla na podzim dokočována I. etapa SMART bytů a II. etapa byla dokončena v létě 2016. Na podzim roku 2015 šel do prodeje projekt BLV@Horní Měcholupy. Nově se v různých fázích přípravy nachází několik projektů, ve kterých je více než 2500 bytů. Historicky společnost dokončila více než 1600 bytů po celé Praze. V přípravě je také nový rezidenční projekt v Plzni.

SMART byty Nové butovice

SMART - to nejsou jen rozvody pro technologie chytrého bydlení, to je aktivní život na dosah centra a přitom pár metrů od zeleně. Šetřete svůj čas i energie za vytápění a provoz domácnosti. Nové byty vznikají jen pár metrů od metra Nové Butovice, jsou v nízkoenergetickém standardu a uspokojí všechny, kdo mají rádi chytrá řešení. SMART - to je ekologie, zeleň, občanské zázemí, čtvrt hodina do centra a maximálně 45 minut na jakékoli místo v Praze. Nezůstávejte stranou, buďte SMART.

www.smart-byty.cz

BLV@Horní Měcholupy

Chytré bydlení vstoupilo po SMART bytech do dalších lokalit. Třetí lokalitou v pořadí (po Letňanech a Stodůlkách) jsou Horní Měcholupy, kde v ulici Bolevecká vznikne šestipatrový bytový projekt s více než 60 byty. Tak jako tomu bylo u předchozích projektů Trigema Chytrého bydlení, bude se jednat o architektonicky svěží stavbu, která však nebude nijak narušovat charakter okolí. Ba naopak. Bytový dům vznikne namísto současného zchátralého objektu kotelny, čímž dané místo rekultivuje.

www.blv-byty.cz

JRM@Lužiny

Nový bytový pětipodlažní dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny se světlým provedením fasádních detailů vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují předsazené balkony.

www.jrm-byty.cz

CSV@Řepy

Komorní bytový projekt CSV@Řepy perfektně vystihuje podstatu konceptu Chytrého bydlení. Decentní budova vyroste v poklidné lokalitě vilové zástavby namísto současného zchátralého objektu.

Velmi poklidnou atmosféru zažijete jen několik minut od tepajícího velkoměsta. V ulici Čistovická panuje spíše venkovský charakter života. Namísto současného zchátralého a nevyužívaného objektu vyroste pětipatrový rezidenční projekt s 21 byty a dalšími třemi nebytovými prostory. CSV@Řepy nejlépe charakterizuje myšlenku konceptu Trigema Chytrého bydlení: bude se jednat o decentní budovu, která bude rozvíjet své blízké okolí; počet bytů naznačuje sociálně bohatší ráz bydlení a svými standardy zajistí vysokou kvalitu bydlení.

www.csv-byty.cz

KLR@Plzeň

Trigema Chytré bydlení se chystá expandovat i do regionálních měst. Prvním připravovaným projektem bude bytový dům se 70 byty v širším centru Plzně (ul. Kollárova). Bytový dům, který vychází vstříc poptávce po moderním chytrém, leč finančně nenáročném bydlení. V elegantním šedo-bílém domě se skleněnými doplňky v petrolejové barvě vznikne na 70 nových bytů s promyšlenými dispozicemi, jež svým charakterem dokáží uspokojit široké spektrum zájemců. Na architektonickém návrhu pracuje několik renomovaných projekčních kanceláří, které do projektu přináší pohled individuálního klienta se všemi potřebami běžného bydlení.

www.klr-byty.cz

Více
 • SMART byty Nové Butovice
 • CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy
 • CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy
 • CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Řepy

Architekt

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany pochází, stejně jako většina rezidenčních projektů společnosti Trigema, z ateliéru ing. arch. Daniela Smitky. Tento oceňovaný architekt se návrhům obytných domů věnuje už více než 20 let a architektura ho provází celý jeho profesní život.

Roku 1985 úspěšně složil maturitu na SPŠ stavební v Plzni a nastoupil na ČVUT na Stavební fakultu a následně na Fakultu architektury. Už při studiu se věnoval architektuře a projektování např. v pražské Škodovce (divize známé mladoboleslavské automobilky věnující se např. projektování elektráren a energetických technologií) nebo v pozemním stavitelství. Po složení státní zkoušky v roce 1993 si otevřel vlastní architektonickou kancelář, kterou úspěšně provozuje dodnes. S ČVUT nadále spolupracuje jako odborný asistent a pokračuje ve svém vzdělávání.

Na svém kontě má přes dvacet rezidenčních projektů – od rodinných vil po multifunkční bytové domy se stovkami bytů. V jeho pestrém portfoliu najdete i administrativní a průmyslové stavby, školy, hotely a také unikátní projekty vědeckotechnických parků nebo sportovních a lyžařských areálů. Celkově jde o desítky projektů v posledních dvaceti letech.

Mnoho z těchto projektů patří mezi oceněné v předních českých i zahraničních architektonických soutěžích – z více než deseti různých cen zmiňme alespoň Stavbu roku středočeského kraje, Realitní projekt roku a jednu z nejvýznamnější českých cen Best of Realty, kterou projekty Daniela Smitky získaly v posledních čtyřech letech celkem čtyřikrát.

Daniel Smitka je dvorním architektem většiny projektů Trigemy a dává jim jejich jedinečný vzhled i výjimečný lidský rozměr.

Více
 • Daniel Smitka
 • Daniel Smitka
 • Daniel Smitka
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí