[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

Prohlášení a podmínky

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.clb-byty.cz (dále jen Stránky) odpovídá Trigema a.s. jako provozovatel těchto internetových stránek.

Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující:

 • Provozovatelem Stránek www.clb-byty.cz je Trigema a.s. (dále jen Provozovatel).
 • Tyto podmínky pro uživatele (dále jen Podmínky) Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem a podmínkami Stránek.
 • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel.
 • Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.
 • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
 • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám. Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace.
 • Informace zobrazené na těchto stránkách nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.
 • Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, cenu za sklep a případnou cenu zahrady, terasy či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.
 • Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativních půdorysech bytů, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.
 • Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).
 • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Dnem zveřejnění je 1. listopad 2015. Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Web je plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci říjen 2015). Web byl testován pro prohlížeče Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost webu je nutná zapnutá podpora JavaScriptu.
 • Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře uděluje návštěvník souhlas, aby společnost Trigema a.s. zpracovávala za účelem marketingového využití jeho osobní údaje: e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluje na dobu neurčitou a je si vědom toho, že jej může kdykoliv odvolat.

Trigema a.s.
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5
IČ: 61466123
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 12794

Kontaktní osoba
Michal Netolický
Tel.: +420 227 355 229
E-mail: netolicky@trigema.cz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí