[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

Projekt je kompletně vyprodán

Po úspěšném vyprodání všech bytů v projektu chytrého bydlení v ulici Chlebovická byly úspěšně vyprodány i obchodní prostory. Měsíc od kolaudace je tak tento nízkoenergetycký bytový dům kompletně obsazen. V konceptu Trigema Chytré bydlení jsou aktuálně k dispozici projekty CSV@Řepy ve standardu Premium a jednotky volných bytů v projektech JRM@Lužiny a BLV@Horní Měcholupy.

ZOBRAZIT PROJEKTY

Poslední obchodní prostory

V projektu chytrého bydlení v ulici Chlebovická byly úspěšně vyprodány všechny bytové jednotky. V této rychle se rozvíjející lokalitě, kde žije stovky rodin v nejbližším okolí, zůstává v nabídce poslední obchodní prostor s velkorysou dispozicí 103,5 m2 vhodný k vlastnímu podnikání či na investici. Prostor je ve standardu „shell & core“, s možností dostavět daný komerční prostor přímo dle potřeb nájemce.

ZOBRAZIT PROSTORY

Poslední volný byt v Letňanech

V projektu chytrého bydlení v ulici Chlebovická se nabídka volných bytů ztenčila na poslední byt. Jedná se o největší byt 141 s podlahovou plochou 124,5 m2, dvěma terasami, velkým obývákem, kde vás také potěší 3 ložnice s panoramatickými výhledy až do centra Prahy.

Přejít na ceník

Prémiový byt 141 ve 3D

V nabídce zůstávají tři byty v čele s největším bytem, který se rozprostírá napříč celým 14. patrem. Jedná se o byt 141 s podlahovou plochou 124,5 m2 a je vybaven nadstandardním obývacím pokojem, dvěma terasami a velmi zajímavě řešenou dispozicí s celou řadou úložných prostor. Více informací a vizualizace místností si prohlédněte v detailu bytu. Doporučujeme si byt projít v interaktivní prohlídce.

Prohlídka bytu 141

Prodáno 96 % bytů

Nabídka bytů se ztenčila na několik jednotek dostupných bytů. Aktuálně je prodáno přes 96 % bytů a v tuto chvíli je možné vybírat pouze z bytů v horních patrech budovy. K dispozici jsou dva luxusní prostorné byty s plochou 116 a 118 metrů čtverečních a jeden byt 84 m2.

Přejí na ceník

Prodáno 85 % bytů

V nabídce zůstává 10 bytů v horních patrech objektu, které se vyznačují především zajímavým výhledem do okolí a také svými velkoryse řešenými dispozicemi. Dostupné byty jsou rovnoměrně rozděleny do všech dispozic. Největší byt, který se rozprostírá napříč celým posledním 14. patrem je vlajkovou lodí mezi těmito byty. Jedná se o byt 141 s podlahovou plochou 124,5 m2 a je vybaven nadstandardním obývacím pokojem, dvěma terasami a velmi zajímavě řešenou dispozicí s celou řadou úložných prostor.

Detail bytu 141

Trigema na veletrhu bydlení

Trigema, která se opět představuje na veletrhu Bydlení, stavby a rekonstrukce v areálu PVA Letňany, má tentokrát na svém stánku novinku v podobě možnosti prohlídky bytu prostřednictvím virtuální reality.

Více informací  

Prodáno 80 % bytů

Do nového roku vstoupil projekt CLB s 80% prodaností. V nabídce zůstávají byty v horních patrech objektu, které se vyznačují především zajímavým výhledem do okolí a také svými velkoryse řešenými dispozicemi. Největší byt, který se rozprostírá napříč celým posledním 14. patrem je vlajkovou lodí mezi těmito byty. Jedná se o byt 141 s podlahovou plochou 124,5 m2 a je vybaven nadstandardním obývacím pokojem, dvěma terasami a velmi zajímavě řešenou dispozicí s celou řadou úložných prostor. Vizualice celého bytu naleznete v detailu bytu.

Detail bytu 141

Představujeme prémiový byt 141

Od prosincového zahájení prodeje bylo prodáno 45 bytů, což činí 60% prodanost. V nabídce však zůstává celá řada dalších zajímavých bytů v čele s největším bytem, který se rozprostírá napříč celým posledním 14. patrem. Jedná se o byt 141 s podlahovou plochou 124,5 m2 a je vybaven nadstandardním obývacím pokojem, dvěma terasami a velmi zajímavě řešenou dispozicí s celou řadou úložných prostor. Více informací a vizualizace místností si můžete prohlédnout v detailu bytu.

Detail bytu 141

Za 5 měsíců prodáno 50 % bytů

Od zahájení prodeje uběhlo něco málo přes 5 měsíců, stavba se posouvá do prvních nadzemních pater a prodej se nám již přehoupl do své druhé poloviny. V tuto chvíli je prodáno přes 50 % bytů. Aktuálně se v nabídce nachází 37 dostupných bytů, jejichž cena začíná na 1,9 mil. Kč s DPH (bez garážového stání). Nový byt lze v projektu CLB stále získat již od 48 800 Kč s DPH / m2. Podobných bytů začíná být na pražském trhu nedostatek.

Více o pražském trhu

Prodáno 40 % bytů

V druhé polovině dubna se prodeje přehouply přes hranici 40 % bytů. Aktuálně se v nabídce stále vyskytuje přes 40 dostupných bytů, jejichž celková cena začíná na 1,9 mil. Kč s DPH (bez garážového stání). Nový byt lze v projektu CLB získat již od 48 800 Kč s DPH / m2, což je hluboko pod průměrnou cenou, za kterou se v současnosti byty na trhu nabízejí.

Více o průměrné ceně

Prodáno 30 % bytů

V průběhu 13. týdne letošní roku jsme zaznamenali již dvacátý třetí prodaný byt a tím se prodanost projektu přehoupla přes 30 %. Aktuálně se v nabídce vyskytuje přes 50 dostupných bytů, které se stále pohybují od ceny 1,7 mil. Kč s DPH (bez garážového stání). V ceníku také naleznete pět aktuálně doporučených bytů.

Doporučené byty

Chytré bydlení na veletrhu

Nejnovější nabídka bydlení a trendů, které jsou s ním spojeny, je tématem připravovaného souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Jedním z těch, kdo se na akci představí, bude rovněž společnost Trigema se svými projekty Chytrého bydlení.

Trigema je developerskou společností, která má na svém kontě už více než 1 300 prodaných bytů. Projekty společnosti vycházejí z konceptu Chytrého bydlení, který klade důraz na bezpečí a zdraví, moderní technologie a ekologické a úsporné bydlení v dosahu služeb a další vybavenosti. Aktuálně k nim patří také bytové domy BLV@Horní Měcholupy, SMART byty Nové Butovice či další připravované projekty v Praze a vybraných regionech.

Uvedený koncept se nabízí hned ve třech základních úrovních. Kromě té základní je to Chytré bydlení Plus a Chytré bydlení Premium. Plus má například inteligentní ovládání bytu a ne pouze přípravu. Samozřejmostí jsou rovněž třeba zděné bytové příčky. Chytré bydlení Premium pak bude v těch nejzajímavějších lokalitách s využitím nejkvalitnějších pracovních postupů a materiálů. Bude mít například individuální klimatizaci či kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích.

Více se o novém bydlení Trigemy dozvíte na našem stánku, který na veletrhu najdete v hale 3, sektoru C. Akce se koná na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanench od 17. do 20. března. Těšíme se na návštěvu!

Více o veletrhu

Všechny byty v nabídce

Od 1. února 2016 jsme uvolnili informace o kompletní nabídce bytů. Aktuálně tedy můžete vybírat ze všech 64 dostupných bytů. V tuto chvíli je dostupný také exkluzivní byt č. 141, který se jako jediný nachází v posledním 14. patře a je vybaven dvěma terasami s nádherným výhledem do všech světových stran.

Více o bytu 141

Nové projektové video

Podívejte se na zbrusu nové projektové video, které vám během 140 vteřin přiblíží to nejdůležitější z bytového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany.

Video je ke shlédnutí v galerii.

Shlédnout video  

Oficiální prodej zahájen

Zahájili jsme veřejný prodej. V tuto chvíli je aktuálně v prodeji 55 bytů. Zároveň jsme z první zpětné vazby vybrali některé doporučené byty, na které jsme od vás získali zajímavou odezvu.

Doporučené byty naleznete v ceníku s ikonou "TIP".

Doporučené byty

BLOG: 3Q 2015 - Kde a jaké se prodávají nové byty?

Ve struktuře prodeje bytů kategorizované podle jejich dispozic se dlouhodobě neděje nic překvapivého. Stejně tak, jako je tomu na straně nabídky, nejzajímavější pro zákazníky jsou byty 2+kk. V Praze je pro klienty nejlákavější Praha 10, kde se prodává těměř 30 % bytů z celého trhu.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Byty z dalších pater v nabídce

Od doby, kdy jsme začali o nové nabídce bytů informovat, se na nás mnozí obrátili s konkrétními dotazy ohledně kompletní nabídky všech bytů. Abychom tuto uspokojili a přidali další benefit přednostního předprodeje, uvolnili jsme informace o nabídce dalších bytů.

Současně připomínáme termín oficiálního zahájení prodeje, a to 21.12. 2015. Od tohoto okamžiku se prodejní web stává veřejným a přístup k němu bude mít kdokoliv.

3., 7., 10. a 13. patro v prodeji

V nadcházejících dnech máte speciální možnost rezervovat rovněž byty ve 3., 7.,10., a 13. podlaží,, které nebyly dosud nabízeny.

Váš názor nás zajímá!

Na závěr bychom Vás velice rádi požádali o 3 minuty vašeho času a poprosili o vyplnění krátkého dotazníku (5 otázek), týkající se aktuálně probíhajícího přednostního předprodeje. Vaše odpovědi využijeme k dalšímu vylepšování našeho produktu a souvisejících služeb.

Předpokládaný harmonogram projektu

  • Zahájení prodeje: prosinec 2015
  • Zahájení výstavby: listopad 2015
  • Dokončení hrubé stavby: podzim 2016
  • Dokončení výstavby: jaro / léto 2017
  • Nastěhování: léto 2017

Prodejce projektu

Kateřina Kuncová
tel.: +420 739 588 621
kuncova@trigema.cz
 

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Silné období pro prodej nejdražších bytů

Segmentace prodaných bytů ukazuje postupně slábnoucí dominantní postavení středního segmentu, což se také odráží v průměrné ceně / m2 prodaných bytů. Poprvé za sledované období se podíl nejdražších bytů vyšplhal přes třicetiprocentní hranici, a dokonce tento segment vykázal 40% podíl. Superlevné byty se v kvartální segmentaci navrátili na historické, sledované minimum 12 %.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Prodeje v Praze nepolevily ani v létě

Ve třetím čtvrtletí se prodalo 1700 nových bytů. V součtu s 1Q a 2Q 2015 dostáváme výsledek 5250 prodaných nových bytů v Praze. Meziročně se prodej zvýšil o 21 %. Hodnotu prodaných bytů ve 3Q 2015 odhadujeme na necelých 7 mld. Kč.
 

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Nejdrazší segment převzal dominanci

Proběhlé čtvrtletí potvrdilo trend poslední doby, a tedy postupné tržní zdražování nových bytů. Na trhu se v tuto chvíli vyskytuje nejvíce bytů v nejdražším segmentu - polovina všech dostupných bytů na trhu.

Segment superlevných bytů (do 45.000 Kč/ m2) v dlouhodobém horizontu stabilně osciluje kolem hranice 10 %. Po rapidním nárůstu ve 2Q, kdy se nejnižší segment dostal na desetiprocentní podíl se opět navrátil na předchozí úroveň 7 %.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Dostupných bytů výrazně ubylo

Ve 3. čtvrtletí jsme zaznamenali největší pokles zásoby dostupných bytů za poslední tři roky. Podobný pokles zásoby (- 8,6 %) jsme naposledy vysledovali ve stejném období roku 2012. Propad z hranice 7000 (volných bytů) tehdy následoval ještě dvě po sobě jdoucí období, než se zastavil na úrovni 6000 volných bytů.

V současné době sledujeme zásobu dostupných bytů, která v sobě zahrnuje jak volné tak ústně rezervované či poptané byty. Meziroční srovnání ukazuje, že na konci 3Q 2015 bylo na trhu o 8,6 % dostupných bytů méně.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Úvod do dalšího úspěšného kvartálu

Za ¾ roku 2015 se v Praze prodalo již o 1000 nových bytů více než v roce. Po prvním čtvrtletí, kdy se vyšplhaly na rekordní úroveň 1850 bytů, byl druhý kvartál prodejně slabší (o 12 %), i tak jsme zaregistrovali 1700 prodaných bytů. Ve třetím, podle předpokladů, nejslabším období (letní měsíce) se prodalo znovu 1700 nových bytů. Do popředí zájmů se dostávají také dražší byty s vyšším standardem.

„Podle vývoje prodejů za prvních devět měsíců očekáváme, že se za celý rok prodá v Praze až okolo 7 000 nových bytů. Důvodem je skutečnost, že poslední tři měsíce bývají zpravidla obchodně nejúspěšnější. Hypotéky jsou pořád na přijatelné úrovni. Do nového bydlení se stále vyplatí investovat,“ uvedl generální ředitel společnosti Trigema Marcel Soural. V prvním čtvrtletí se na trhu prodalo 1850 a ve druhém 1700 bytů. Stejného počtu dosáhly prodeje také ve třetím čtvrtletí.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí