[design/2015/logo_trigema.png]
CZ EN RU
Menu |Home

Služby klientům

Pro všechny, ať už se ke koupi bytu z konceptu Trigema Chytré bydlení rozhodnete nebo ne, přinášíme něco navíc v podobě prodejních či poprodejních služeb. Prohlédněte si všechny možnosti, jakých služeb je u nás možné využít.

Finanční služby

Trigema Chytré financování

Nemáte čas na vyřizování složitých procesů spojených s financováním nového bytu nebo vám připadají aktivity okolo vyřizování hypoték příliš komplikované? Přesně pro vás je vytvořena speciální služba Trigema Chytré financování, která si vezme všechny úkony potřebné k přežití ve finanční džungli na starosti.

Princip

Jedná se o službu, která umožňuje vyřízení hypotečního úvěru v rámci nabídky nejsilnějších bank na trhu v ČR. Každá banka má své nabídky ušité na míru pro určitý typ zákazníka. Jednotlivé nabídky jsou velmi dobře nastavené s mnoha benefity, ale bohužel nikdy neumožňuje více výhod zároveň.

Naše služba vám umožňuje objasnění výhod i nevýhod spolupracujících bank tak, aby se klient dokázal přesně zařadit k hypotečnímu produktu, který nejlépe sedí jeho potřebám. Kromě poradního hlasu vám tedy především šetří čas a snižuje případné riziko budoucí nespokojenosti s výběrem nevhodné hypotéky.

Pro příklad uvádíme základní výhody spolupracujících bank v rámci Trigema chytré financování:

 • Garance výhodné úrokové sazby
 • Zdarma zpracování hypotečního úvěru
 • Zdarma odhad nemovitosti
 • Zdarma čerpání úvěru
 • Zdarma rezervace finančních prostředků až na 24 měsíců
 • Zdarma správa a vedení úvěrového účtu
 • Možnost mimořádných splátek

Pro bližší informace kontaktujte svého prodejce, který Vám sdělí zástupce banky, jenž má developerské projekty společnosti Trigema v kompetenci.

Více

Prescoring

Jednou z výhod služby Trigema Chytré financování je možnost jednoduchého propojení se spolupracující bankou a realizace služby prescoringu. Postačí si vybrat výběr požadované banky a vyplnit jednoduchý kontaktní formulář.

Zjistit více

Pojištění nemovitosti

Špičkové pojištění pro Vaše nové bydlení. Britanika Vám ve spolupráci s Trigema Chytré bydlení a ČPP přináší exkluzivní pojištění nemovitosti za podmínek, které na trhu nejsou běžně dostupné.

Byt
 • Plnění v nových cenách - za zničenou součást bytu bude zaplaceno tolik, abyste si mohli pořídit zcela novou, nezvažuje se opotřebení
 • Vandalismus bez limitu včetně nezjištěného pachatele – u jiných produktů obvykle hrazeno pouze v případě zjištěného pachatele, nebo u nezjištěného pachatele omezeno limitem (např. 55 000 Kč)
 • Kryto i poškození fasády grafity
 • Skla, zahradní architektura – pojištěné jsou např. i rostliny na terasách
 • Ztráta vody v základním krytí (finanční škoda vzniklá náhlou a neočekávanou ztrátou vody v důsledku prokazatelné havárie na vodovodním zařízení, pokud je pojištěný povinen ji uhradit třetí osobě) - není na trhu obvyklé, případně se dá připojistit za dodatečné pojistné
 • Nízká spoluúčast na povodeň a záplavu např. 500 Kč - obvyklá spoluúčast u jiných produktů např. 10% z pojistné částky,
  minimálně 10 000 Kč
 • Jako jediní na trhu kryjeme poškození budovy zvěří nejen vnější plášť, ale i vnitřní (poškození nejen fasády, ale i např. kabeláže)
Domácnost
 • Jednotná sazba pro všechny regiony (výhoda zejména pro větší města)
 • Plnění převážně v nových cenách (s výjimkou elektroniky starší 5 let a mobilních telefonů starších 3 let) – plnění tak může být až o desítky procent vyšší než u obvyklých produktů
 • Odcizení zamčeného jízdního kola, dětského kočárku, invalidního vozíku kryto na jakémkoliv místě v ČR – například kdekoliv před obchodem, obvykle pojišťovny proplácejí pouze odcizení z domácnosti
 • Pojistné riziko povodeň, záplava se sjednává ze stejnou spoluúčastí jako ostatní rizika – obvyklá spoluúčast u jiných produktů 10% z pojistné částky, minimálně 10 000 Kč
 • Limit plnění u elektroniky 75 000Kč na jednu věc – obvykle je limit stanoven na 30% z celkové pojistné částky dohromady pro všechnu elektroniku v domácnosti
 • Mírný způsob zabezpečení (okna stačí mít vždy jen zavřena) - obvykle jsou u jiných produktů do 2,5 metrů nad zemí vyžadovány mříže či jiné zabezpečení

Pojistěte si nemovitost a domácnost za nejlepších podmínek s garantovanou slevou 50% pro klienty Trigema!V případě bezeškodního průběhu získáte další slevu 5% za každý rok, maximálně 30%.

Příklad:
Pojištění bytu v Praze s hodnotou 5.000 000 Kč a domácnost na 800 000 Kč.
Roční pojistné před slevou za celou smlouvu: 9 512 Kč
Roční pojistné po slevě za celou smlouvu včetně slevy za propojištěnost a roční platbu: 4 798 Kč (pouze byt – 3 987 Kč, pouze domácnost - 1 584 Kč)

Máte zájem o nezávaznou nabídku? Vyplňte kontaktní formulář níže a my Vám zavoláme!

Mám zájem o nabídku

Více

Služby po nastěhování do nového bytu

Nezbytné kroky, které musíte učinit ihned po nastěhování, vám usnadní nabídka služeb spojených se stěhováním nebo jednorázovým či pravidelným úklidem. Mnoho z vás zajisté přivítá také pomoc od hodinového manžela.

Stěhováním do nového bytu začíná nová etapa mnoha z vás. Samotný proces stěhování rozhodně není procházkou růžovým sadem, i proto bychom vám rádi přesun nábytku i osobních věci ulehčili zvýhodněnou nabídkou spolupracující stěhovací firmy. Součástí zvýhodnění je například uskladnění ve skladovacích prostorách zdarma, bezplatné zapůjčení přepravních obalů zdarma a samozřejmostí je pojištění proti případným škodám.

S úklidem vám dokážeme pomoci zejména v těchto oblastech: generální úklid; mytí oken, žaluzií nebo topných těles; čištění horkou párou bez chemie; čištění koberců; čištění matrací; čištění čalounění; čištění kožených sedacích souprav. Více podstatných informací naleznete v klientské sekci, ke které získáte přístup po podpisu Rezervační smlouvy.

Vybavení domácnosti a věrnostní služby

Služby a zvýhodněné produkty spojené s vybavením domácnosti a další benefity plynoucí z koupě bytu od společnosi Trigema pro vás připravujeme a již brzy je zde zveřejníme.

Formulář

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat.

Prodejní centrum 800 340 350
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí