[design/2015/logo_trigema.png]
CZ EN RU
Menu |Home

Obchodní prostory

V rámci projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany vzniknou v prvním nadzemním podlaží také dva rozlehlé prostory s téměř 280 m2 využitelné plochy, které jsou určené ke komerčnímu využití.

Obchodní prostory CLB@Letňany

  • Obchodní prostor č.1 (K1) s výměrou 166 m2
  • Obchodní prostor č.2 (K2) s výměrou 110 m2

Pronajímané jednotky jsou nabízeny k prodeji ve standardu „shell & core“, s možností dostavět daný komerční prostor přímo dle potřeb nájemce.

Letňany zažívají v posledních letech boom, zvláště jako expandující rezidenční oblast. Přímo nad nabízenými obchodními jednotkami vyroste 75 nových bytů a v bezprostředním okolí je v novostavbách okolo dalších 300 bytů. Nepočítaně se pak nachází v přilehlé panelové zástavbě.

Kontakt

Parametry jednotek a další detaily získáte v pdf dokumentu nebo více na telefonním čísle 778 728 750, emailu jaros@trigema.cz nebo osobně v našem prodejním centru.

Formulář

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Prodejní centrum 800 340 350
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí